Lavice s opěradlem PROFI 200 x 25 cm

1 647 Kč 1 361 Kč bez DPH
Vyprodáno

Samostatná skládací zahradní lavice je určena k pivnímu setu (skládací pivní sezení), k takzvané pivní soupravě, k sezení. Pivní lavice prodáváme i samostatně. Skládací pivní lavice mají své uplatnění na letních akcích, slavnostech, představeních a podobně.

Lavice s opěrkou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lavice s opěrkou 200 x 25 cm

Samostatná skládací zahradní lavice je určena k pivnímu setu (tzv. pivní set), k takzvané pivní soupravě, k sezení. Pivní lavice prodáváme i samostatně. Skládací pivní lavice mají své uplatnění na letních akcích, slavnostech, představeních a podobně. Také je lze použít i jako lavice pro diváky do publika. Lavice jsou skládací a snadno skladovatelné. Nohy lavice i opěradlo jsou sklopné.

Samostatná lavice k pivnímu setu. U nás je možné koupit lavice, stoly i náhradní díly i samostatně. Při větším odběru je možné vyhotovit lavice i v jiném provedení. Například v jiné délce, šířce nebo i v jiné barvě. Nabízíme zakázkovou výrobu pivních setů.

Lavice doporučujeme městům i obcím na letní akce. Hodí se také na akce pro drobné odběratele.

 Lavice s opěradlem 200 x 25 cm

Parametry:

• Délka 200 cm
• Hloubka: obvykle 25 cm
• Tloušťka lavice 30 mm (více, než bývá běžné v hobby marketech)
• Šířka opěráku: připravujeme

Nosná část lavice je z ocelového profilu. Právě díky tomu i díky tloušťce smrkové sedací části vydrží tyto lavice skutečně dlouhá léta.

V naší nabídce naleznete i samostatnou lavici bez opěradla. V případě, že máte staré pivní sety, najdete u nás i množství samostatných náhradních dílů. 

Výrobek není určen k vystavování vlhku a dešti. Vlivem deště a teplotních rozdílů může dojít ke změně vlastností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pivní sety
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 23 kg
Délka: 220 cm
Šírka lavice: 25 cm
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 22.6.2019
Vyrobek zodpovída popisu