Pivní set 220x70cm PREMIUM

Kód: AD2871
5 852 Kč 4 836 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení

Nosný ocelový profil 30 x 30 x 3 mm, tloušťka desky 30 mm pro dlouhou životnost. Pivní set (pivní souprava) v profesionálním provedení. Nohy stolu a lavice jsou vyrobeny z poctivého ocelového Jakla tvaru „L“. Záruka 4 roky na kovové části. Pokud se u tohoto produktu kovový díl ohne nebo zlomí výměna kus za kus. Tyto nohy opravdu vydrží. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pivní set PREMIUM 220 x 70 x 25 cm

Nosný profil 30 x 30 x 3 mm, tloušťka desky 30 mm pro dlouhou životnost. Pivní set (pivní souprava) v profesionálním provedení. Nohy stolu a lavice jsou vyrobeny z poctivého ocelového profilu tvaru „L“. U nás najdete PREMIUM pivní sety a také STANDARD pivní sety. Máme dvě cenové kategorie. Zjisti rozdíl. Více informací k ceně dopravy ZDE.

U tohoto produktu garance 4 roky na kovové části

Garantujeme výměnu všech kovových částí systémem kus za kus po dobu 4 let. Nohy našich stolů a lavic opravdu vydrží. Naše pivní sety byly dlouhodobě testovány při pronájmech. Zjisti více.

Pivní set 

  • Délka stolu a lavice: 220 cm
  • Šířka stolu: 70 cm
  • Šířka lavice: 25 cm
  • Výška stolu: 78 cm
  • Výška lavice: 48 cm
  • Tloušťka dřeva: 30 mm
  • Kování jekl: 30 mm x 30 mm x 3 mm
  • Váha setu: 58

Pivní set (pivní souprava) obsahuje 1× stůl a 2× lavici. Deska stolu a lavice je vyrobena z borovicového dřeva. Nohy stolu a lavice jsou vyrobeny z ocelového profilu tvaru "L".

Tloušťka lavice až 30 mm


Pivní sety najdou své využití všude tam, kde je třeba usadit větší množství osob. Kapacita pivního setu o délce 220 ​​cm je 8–10 osob. Tím pádem na 10 pivních setů pohodlně usadíte 80 osob.

Výhodou pivních setů je: snadná skladovatelnost, snadná přeprava, rychlá montáž a dlouhá životnost. Pivní sety jsou známé i pod pojmem zahradní sezení.

Pivní sety - výroba

V případě větší objednávky umíme dodat pivní sety i v jiné délce, případně v jiné šířce stolu a lavice. Jiné možné délky jsou například: 180 cm, 200 cm. Stoly je možné dodat například o šířce 50, 60, 70, 80 cm. Také je možné dodat i lavice s opěradlem. V případě potřeby umíme na stoly natisknout logo pivovaru. Barvu laku je také možné upravit podle požadavků. Zakázková výroba pivní sety.

Výrobek není určen k vystavování vlhku a dešti. Vlivem deště a teplotních rozdílů může dojít ke změně vlastností.

Velice kvalitní pivní sety z masivního dřeva vhodné jako zahradní posezení, pro pořádání kulturních nebo gastronomických akcí.  Vysoká kvalita použitého materiálu a zpracování.  Dřevo je oboustranně lakované bezbarvým lakem. Rychlé, snadné složení a rozložení - skladné.

CZ-pivni-set-premium

pivni-set-premium

Doplňkové parametry

Kategorie: Pivní sety
Hmotnost: 58 kg
Varianta: Pivní set 220x70cm PREMIUM

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: