Stůl 200x50cm STANDARD

Kód: CW418
2 300 Kč 1 901 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Pivní stůl STANDARD 200 x 50 cm

Nosní profil 29 x 29 x 2.2 mm a tloušťka desky 29 mm. Samostatný pivní stůl (skládací stůl) k pivnímu setu. Prodáváme rovněž samostatné stoly, jakož i samostatní pivní lavice. Na požádání při více kusech je možné dodat stoly také v jiné délce nebo v jiné šířce. Pivní sety se nazývají i zahradní sezení, pivní soupravy a podobně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pivní stůl STANDARD 200 x 50 cm

Nosní profil 29 x 29 x 2.2 mm a tloušťka desky 29 mm. Samostatný pivní stůl (skládací stůl) k pivnímu setu. Prodáváme rovněž samostatné stoly, jakož i samostatní pivní lavice. Na požádání při více kusech je možné dodat stoly také v jiné délce nebo v jiné šířce. Pivní sety se nazývají i zahradní sezení, pivní soupravy a podobně. V naši nabídce máme i kompletní pivní setyU nás najdete STANDARD pivní sety a také PREMIUM pivní sety. Máme dvě cenové kategorie. Zjisti rozdíl. Více informací k ceně dopravy ZDE.

  • Délka stolu: 200 cm
  • Šířka stolu: 50 cm
  • Výška stolu: 78 cm
  • Tloušťka dřeva: 29 mm
  • Kování: 29 mm x 29 mm x 2.2 mm
  • Barva dřeva: bezbarvý lak

Pivní stůl k pivnímu setu.

Pivní sety

Nohy pivního stolu jsou vyrobeny z ocelového profilu 29 x 29 x 2.2 mm a stůl má tloušťku 29 mm. Zajištěno pojistnými matkami. Dřevo je oboustranně lakované bezbarvým lakem. Rychlé, snadné složení a rozložení - skladné.

Pivní sety - výroba

Na požádání umíme dodat pivní stoly (skládací stoly) i v jiné délce nebo šířce. Také jsme schopni zpracovat stoly i v jiném barevném provedení (nebo i potlač). Nohy mohou mít povrchovou úpravu pozinkováním nebo barvou (obvykle zelená nebo černá). Také máme v nabídce i kompletní pivní sety.

Výrobek není určen k vystavování vlhku a dešti. Vlivem deště a teplotních rozdílů může dojít ke změně vlastností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pivní sety
Hmotnost: 23 kg
Varianta: Stůl pivního setu Standard 200x50cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: