Skladování pivních setů

Pivní sety skladováni

Skladování pivních setů je nejlepší vždy v suchém prostředí bez přístupu vody. Jelikož pivní set je vyroben ze dřeva a železa, voda či vlhké prostředí by bylo při skladování na škodu.

Nejlepší je vždy ukládat pivní sety v takzvaném páru. Pár tvoří vždy jeden stůl a dvě lavice. Stůl položíte kovovou částí na zem a na něj položíte dvě lavice kovovou částí směrem nahoru. Takto je pivní set bezpečně uložen. Kdybyste dali kovovou část lavice na vrchní část desky, mohlo by dojít k poškrábání.

Každý si časem najde svůj vlastní styl pro skladování pivních setů. Vhodným řešením je i skladování na paletě. Pro tento účel je dobré zhotovit si vlastní palety, které budou trochu delší a širší než běžné euro palety. Na paletu je dobré umístit vždy dva samostatné sloupce pivních setů. Pokud v každém budete mít 10 setů, na paletě jich bude 20. To celé vám zabere plochu max. 220 cm × 100 cm a výšku cca 170 cm. Na toto množství setů pohodlně usadíte cca 160–200 osob.

Pivní sety přeprava

Pokud máte k dispozici vysokozdvižný vozík, určitě doporučujeme skladovat pivní sety na paletě a používat palety i na jejich přepravu.

Při přepravě ovšem ve všech případech používejte takzvané kurty (stahovací popruhy), jejichž pomocí své pivní sety zafixujete. Vydrží vám tak mnohem déle, protože je vždy budete vozit pevně uchycené a nedojde tak k jejich poškození pádem. 

Nakup u nás

pivni-sety-skladem