Jak poznám kvalitu?

Kvalitní pivní set (pivní soupravu)

poznáte už na první pohled – je mnohem masivnější než to, na co jste zvyklí z hobby marketů. Sedněte si jeden nebo dva na pivní set v supermarketu. Uvidíte, jak se lavice prohne. Změřte metrem tloušťku stolu a lavice a porovnejte s tím, co nabízíme my. Také se dobře podívejte, z čeho jsou vyrobeny nohy stolu a lavice. Často se stává, že výrobci ve snaze ušetřit dělají nohy stolů a lavic z plechu. Plech je speciálně nastříhán, vylisován a svařen. Kvalita takové nohy je velmi slabá. Nejednou se stává, že praskají svary a plech se ohne. V porovnání s tímto prodáváme pivní sety, které opravdu vydrží dlouhá léta. Námi nabízené sety jsou vyrobeny na základě dlouhodobých zkušeností s jejich pronájmem. Naše pivní sety mají silnější desku stolu i lavice. Namísto plechu používáme na nohy poctivý ocelový jekl tvaru „L“. V nosných částech je použit jekl o rozměru 30 mm × 30 mm × 3 mm. Právě na základě tohoto vám můžeme zaručit prvotřídní kvalitu a životnost. Jako jeden z mála prodejců nabízíme i veškeré náhradní díly. Skladem máme obvykle všechny kovové části. Délka pivního setu bývá standardně 220 cm. Jsou výrobci, kteří dělají pivní sety i v délce 180 cm a 200 cm a prodávají je jako standard. Dělají to ve snaze ušetřit a klamou tím zákazníka. U nás má standardní set délku 220 cm. Na požádání můžeme dodat kratší pivní sety.

Při výběru pivního setu se dívejte na:

  • Tloušťku použitého materiálu dřeva (lavice 30 mm, tloušťka stolu může být menší)
  • Tloušťka a materiál ocelové podnože (nohy). Ideální je jekl o rozměru 30×30 mm a tloušťce 3 mm. Plechu se raději vyhněte.
  • Dostupnost náhradních dílů

Pivní set

tvoří stůl a dvě lavice. Povrch stolu a lavice tvoří deska, která je lakovaná. O jejich životnosti rozhoduje i kvalitní povrchová úprava. Lak by měl být potravinářsky nezávadný a také by měl zajistit dlouhou životnost a ochranu dřevěné části. V České republice je zvykem používat bezbarvý lak. V západní Evropě některé pivovary rády používají i jiné barvy laku. Velmi oblíbená je hnědá barva. Některý výrobci rádi používají tmavou barvu i z toho důvodu, že její pomocí dokáží překrýt kazy na dřevě.

pivni sety

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení