Jsou pivní sety z hobby marketu kvalitní?

Profesionální pivní sety

Určitě to znáte – zohýbané plechové nohy stolu a lavice. Zlámané nekvalitní nohy. Věděli jste, že u levných pivních setů výrobci používají mnohem slabší materiál? Nekvalitní výrobci šetří, kde se jen dá. Právě proto jsou jejich sety levnější a vydrží mnohem méně. Například u nohou pivních setů používají ocelový plech, ze kterého jsou nohy vylisovány a svařeny. Jelikož se jedná o nohy plechové a svařené, ani kvalita svarů není dobrá. Spoj je velmi malý a není šance plech svařit tak, aby svar vydržel. Právě proto se často stává, že tyto nekvalitní plechové nohy praskají nebo se křiví. Naše nohy jsou však vyrobeny z ocelového Jakla. Právě proto na naše kovové části dáváme záruku 2 roky výměnou kus za kus. Mimo to méně kvalitní výrobci šetří i na dřevěných částech. Výsledkem šetření na materiálu jsou pokřivené a polámané nohy, ale také polámané lavice.

Pokud tedy kupujete pivní sety, dívejte se vždy na kvalitu. Při výběru se zaměřte na pivní sety, které mají nohy stolu a nohy lavice vyrobené z ocelového Jakla. Také se dívejte na tloušťku lavice – ty nejlepší mají tloušťku 30 mm (běžně se dělá lavice o tloušťce 25–27 mm).

Jen takový pivní set vám vydrží dlouhá léta k vaší spokojenosti. Přesně takové kvalitní pivní sety prodáváme. 

Pivní sety a zahradní nábytek

pivn__-garnit__ra

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení