Pivní souprava s opěradlem

V naší nabídce najdete pivní lavice, které jsou vybaveny opěradlem. Skládací lavice s opěradlem prodáváme samostatně, ale i jako kompletní set, který je složen ze dvou lavic a jednoho stolu. Pivní lavice s opěradlem mají sklopné opěradlo i nohy. Právě díky tomu se velmi snadno skladují. Lavice s opěradlem prodáváme standardně v délce 220 cm. Na přání můžeme dodat i lavice s opěradlem o délce 180 cm, 200 cm.

Pivní lavice

Pivní lavici je možné dodat v setu se stolem o šířce 50 cm. Na přání lze dodat lavice s opěradlem i se stolem o jiné než běžné šířce. Lavice je možné dodat jako set spolu se stolem, přičemž šířka stolu může být 50 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm. Prodáváme i samostatné skládací lavice, skládací stoly, jakož i náhradní díly k pivním soupravám.

Dřevěné části mohou být v bezbarvém lakování nebo hnědé. Nohy jsou obvykle zelené nebo černé. Nohy stolu a lavice umíme dodat i v povrchové úpravě pozinkováním. V případě, že máte specifický požadavek, kontaktujte nás.

Lavice s opěradlem

Lavice s opěradlem působí stabilně a ani při zatížení větším počtem osob nedojde k jejich převrácení.

Jedinou nevýhodou lavic s opěradlem může být jejich vyšší hmotnost. Ve srovnání s běžnou pivní lavicí mají navíc sklopný mechanismus a desku opěradla. Zaměstnanci tzv. eventových agentur a všichni, kteří zajišťují catering, velmi dobře vědí, že každá úspora na váze při dopravě je dobrá, a právě proto nabízíme i lavice bez opěradla. Standardní pivní set s lavicemi bez opěradla má váhu 46 kg (při délce stolu a lavice 220 cm a šířce stolu 50 cm). 

Pivní sety a zahradní nábytek

pivni-set-s-operkou