Pivní souprava s opěradlem

V naší nabídce najdete pivní lavice, které jsou vybaveny opěradlem. Skládací lavice s opěradlem prodáváme samostatně, ale i jako kompletní set, který je složen ze dvou lavic a jednoho stolu. Pivní lavice s opěradlem mají sklopné opěradlo i nohy. Právě díky tomu se velmi snadno skladují. Lavice s opěradlem prodáváme standardně v délce 220 cm. Na přání můžeme dodat i lavice s opěradlem o délce 180 cm, 200 cm a 220 cm.

Pivní lavice

Pivní lavici je možné dodat v setu se stolem o šířce 50 cm. Na přání lze dodat lavice s opěradlem i se stolem o jiné než běžné šířce. Lavice je možné dodat jako set spolu se stolem, přičemž šířka stolu může být 50 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm. Prodáváme i samostatné skládací lavice, skládací stoly, jakož i náhradní díly k pivním soupravám.

Dřevěné části mohou být v bezbarvém lakování nebo hnědé. Nohy jsou obvykle zelené nebo černé. Nohy stolu a lavice umíme dodat i v povrchové úpravě pozinkováním. V případě, že máte specifický požadavek, kontaktujte nás.

Lavice s opěradlem

Lavice s opěradlem působí stabilně a ani při zatížení větším počtem osob nedojde k jejich převrácení.

Jedinou nevýhodou lavic s opěradlem může být jejich vyšší hmotnost. Ve srovnání s běžnou pivní lavicí mají navíc sklopný mechanismus a desku opěradla. Zaměstnanci tzv. eventových agentur a všichni, kteří zajišťují catering, velmi dobře vědí, že každá úspora na váze při dopravě je dobrá, a právě proto nabízíme i lavice bez opěradla. Standardní pivní set s lavicemi bez opěradla má váhu 46 kg (při délce stolu a lavice 220 cm a šířce stolu 50 cm). 

Pivní sety a zahradní nábytek

pivni-set-s-operkou

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení