Co je to pivní set

Profi pivní sety

Pivní set se nazývá také pivní souprava. Také se používá označení zahradní nábytek, zahradní sestava k sezení, skládací stoly a lavice.

Pivní set (pivní souprava) tvoří vždy 1x stůl a 2x lavice

Pivní sety jsou velmi oblíbené pro svou dlouhou životnost, snadné skladování a i pro jednoduché rozložení. Pivní set tvoří vždy dřevěná část, která je zhotovena obvykle ze smrku, a sklápěcí nohy. Nohy bývají vyrobeny z oceli. V hobby marketu mají tyto soupravy většinou nohy vyrobeny z plechového výlisku, přičemž jsou svařované. Poctiví výrobci používají na nohy ocelový jakl, který má mimořádně dlouhou životnost. Právě tento jakl používáme i my. A právě proto dáváme záruku na všechny kovové části formou výměny kus za kus po dobu dvou let.

Pivní sety se nejčastěji vyrábějí v délce 220 ​​cm a šířce stolu 50 cm. Šířka lavice je 25 cm. Občas se vyskytnou požadavky i na jiné délky, případně na jiné šířky. Povrchová úprava dřeva je nejčastěji bezbarvý nebo hnědý lak.

Pivní sety jsou velmi oblíbené během letních akcí jako například zahradní party, eventy, festivaly, pivní slavnosti a podobně. 

U nás najdete

A mnohem více jenom u nás.

Animace-pivni-set-cz