Pivní lavice s operadlem

CA-PS0004

Nové

Samostatná skládací zahradní lavice je určena k pivnímu setu (skládací pivní sezení), k takzvané pivní soupravě, k sezení. Pivní lavice prodáváme i samostatně. Skládací pivní lavice mají své uplatnění na letních akcích, slavnostech, představeních a podobně.

Více informací

Potřebujete poradit nebo objednat?
Volejte 601 500 349

1 647 Kč

Více informací

Samostatná skládací zahradní lavice je určena k pivnímu setu (tzv. pivní set), k takzvané pivní soupravě, k sezení. Pivní lavice prodáváme i samostatně. Skládací pivní lavice mají své uplatnění na letních akcích, slavnostech, představeních a podobně. Také je lze použít i jako lavice pro diváky do publika. Lavice jsou skládací a snadno skladovatelné. Nohy lavice i opěradlo jsou sklopné.

Samostatná lavice k pivnímu setu. U nás je možné koupit lavice, stoly i náhradní díly i samostatně. Při větším odběru je možné vyhotovit lavice i v jiném provedení. Například v jiné délce, šířce nebo i v jiné barvě.

Lavice doporučujeme městům i obcím na letní akce. Hodí se také na akce pro drobné odběratele.

 

Parametry:

• Délka 220 cm
• Hloubka: obvykle 25 cm
• Tloušťka lavice 30 mm (více, než bývá běžné v hobby marketech)
• Šířka opěráku: připravujeme

Nosná část lavice je z ocelové pásoviny oválného tvaru. Právě díky tomu i díky tloušťce smrkové sedací části vydrží tyto lavice skutečně dlouhá léta.

V naší nabídce naleznete i samostatnou lavici bez opěradla. V případě, že máte staré pivní sety, najdete u nás i množství samostatných náhradních dílů. 

15 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: