Pivní set 220 x 50 cm

set220cm

Nové

Pivní set (pivní souprava) v profesionálním provedení. Hlavní rozdíl mezi naším pivním setem a tím v hobby marketu je v použitých materiálech. Nohy stolu a lavice jsou vyrobeny z poctivého ocelového Jakla tvaru „L“. Na lavice používáme silnější desky, a to o tloušťce 30 mm.

Barva - hnedé mořidlo (odstín "kaifer")

Více informací

95 ks

Potřebujete poradit nebo objednat?
Volejte 601 500 349

3 190 Kč

-290 Kč

3 480 Kč

Více informací

Pivní setyPivní set (pivní souprava) v profesionálním provedení. Hlavní rozdíl mezi naším pivním setem a tím v hobby marketu je v použitých materiálech. Nohy stolu a lavice jsou vyrobeny z poctivého ocelového profilu tvaru „L“. Na desku lavice používáme silnější desky, a to o tloušťce 30 mm.

Garantujeme výměnu všech kovových částí systémem kus za kus po dobu dvou let. Nohy našich stolů a lavic opravdu vydrží. Naše pivní sety byly dlouhodobě testovány při pronájmech.

 

  • Délka stolu a lavice:220 cm
  • Šířka stolu: 50 cm
  • Výška stolu: 76 cm
  • Výška lavice: 46 cm
  • Kování jekl:30 mm x 30 mm x 3 mm
  • Váha setu: 46 kg (z toho stůl 20 kg, 2× 13 kg lavice)

Barva - hnedé mořidlo (odstín "kaifer")

 

Noha na pivní setPivní set (pivní souprava) obsahuje 1× stůl a 2× lavici. Deska stolu a lavice je vyrobena ze smrkového dřeva. Nohy stolu a lavice jsou vyrobeny z ocelového profilu tvaru "L".

Hrúbka lavice až 30 mm - Váha pivního setu 46 kg - porovnejte si to s konkurencí.


Pivní sety najdou své využití všude tam, kde je třeba usadit větší množství osob. Kapacita pivního setu o délce 220 ​​cm je 8–10 osob. Tím pádem na 10 pivních setů pohodlně usadíte 80 osob.


Výhodou pivních setů je: snadná skladovatelnost, snadná přeprava, rychlá montáž a dlouhá životnost. Pivní sety jsou známé i pod pojmem zahradní sezení.

 

V případě větší objednávky umíme dodat pivní sety i v jiné délce, případně v jiné šířce stolu a lavice. Jiné možné délky jsou například: 180 cm, 200 cm. Stoly je možné dodat například o šířce 50, 60, 70, 80 cm. Také je možné dodat i lavice s opěradlem. V případě potřeby umíme na stoly natisknout logo pivovaru. Barvu laku je také možné upravit podle požadavků.

Potřebujete-li poradit, zavolejte nám 601 500 349.

                    Kováni pivní sety Nahradní díly na pivní sety Noha na pivní set

Český pivní sety

14 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: