KORONAVÍRUS INFORMACE. SME V PROVOZU. Během tohoto období je naše firma stále v provozu. Provozujeme eshop, vyřizujeme objednávky a odesíláme zboží, přijímáme dotazy mailem i telefonicky. Také jsme schopni zrealizovat zákazkovou výrobu. Platné k 25. 3. 2020.

Pivní lavice 220 cm PROFI

1 180 Kč –8 % 1 080 Kč 892,56 Kč bez DPH
Skladem (> 10 ks)
Můžeme doručit do:
14.4.2020

Samostatná lavice (skládací lavice) k pivnímu setu. Prodáváme rovněž samostatné lavice, jakož i samostatné pivní stoly. Lavice je standardně v délce 220 cm. Na požádání při více kusech je možné dodat lavici také v jiné délce nebo v jiné šířce. Pivní sety se nazývají i zahradní sezení, pivní soupravy a podobně.

Barva - hnědé mořidlo (odstín "kaifer")

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládací lavice 220 x 25 cm PROFI

Samostatná lavice (skladací lavice) k pivnímu setu (pivní sezení). Prodáváme rovněž samostatné lavice, jakož i samostatné pivní stoly. Lavice je standardně v délce 220 cm. Na požádání při více kusech je možné dodat lavici také v jiné délce nebo v jiné šířce. Pivní sety se nazývají i zahradní sezení, pivní soupravy a podobně. V naší nabídce máme i pivní lavice s opěradlem.

Pivní lavice 220 x 25 cm PROFI

  • Délka lavice:220 cm
  • Šířka lavice: 25 cm
  • Výška lavice: 46 cm
  • Kování jekl:30 mm x 30 mm x 3 mm
  • Váha lavice: 2x 13 kg

Barva - hnědé mořidlo (odstín "kaifer")

Pivní lavice k pivnímu setu. Standardně prodáváme samostatné lavice o délce 220 ​​cm a šířce 25 cm. Kapacita lavice je 4–5 osob.

Nohy pivní lavice jsou vyrobeny z poctivého ocelového Jekla. Lavice má tloušťku 30 mm. V hobby marketech se můžete setkat s tloušťkou 25–27 mm.

Použitý ocelový profil tvaru "L" i tloušťka dřeva zajišťují dlouhou životnost našich lavic.

Pivní sety - výroba

Na požádání umíme dodat lavice i v jiné délce nebo šířce. Také jsme schopni zpracovat lavice i v jiném barevném provedení (nebo i potlač). Nohy mohou mít povrchovou úpravu pozinkováním nebo barvou (obvykle zelená nebo černá). Taky umíme pivní lavice s opěradlem. Zakázková výroba pivních setů.

Výrobek není určen k vystavování vlhku a dešti. Vlivem deště a teplotních rozdílů může dojít ke změně vlastností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pivní sety
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 13 kg
Délka: 220 cm
Šírka lavice: 25 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pivní sety
Profesionální pivní sety. Skládací stoly, skládací lavice, náhradní díly na pivní sety. Zakázková výroba. Zahradní nábytek.

Více informací o konstrukcí našich pivních setu ZDE.