Pivní lavice PROFI 220 cm

1 970 Kč 1 628 Kč bez DPH
Vyprodáno

Samostatná lavice (skládací lavice) k pivnímu setu. Prodáváme rovněž samostatné lavice, jakož i samostatné pivní stoly. Lavice je standardně v délce 220 cm. Na požádání při více kusech je možné dodat lavici také v jiné délce nebo v jiné šířce. Pivní sety se nazývají i zahradní sezení, pivní soupravy a podobně.

Barva - hnědé mořidlo (odstín "kaifer")

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skládací lavice 220 x 25 cm PROFI

Samostatná lavice (skladací lavice) k pivnímu setu (pivní sezení). Prodáváme rovněž samostatné lavice, jakož i samostatné pivní stoly. Lavice je standardně v délce 220 cm. Na požádání při více kusech je možné dodat lavici také v jiné délce nebo v jiné šířce. Pivní sety se nazývají i zahradní sezení, pivní soupravy a podobně. V naší nabídce máme i pivní lavice s opěradlem.

Pivní lavice 220 x 25 cm PROFI

  • Délka lavice:220 cm
  • Šířka lavice: 25 cm
  • Výška lavice: 46 cm
  • Kování jekl:30 mm x 30 mm x 3 mm
  • Váha lavice: 2x 13 kg

Barva - hnědé mořidlo (odstín "kaifer")

Pivní lavice k pivnímu setu. Standardně prodáváme samostatné lavice o délce 220 ​​cm a šířce 25 cm. Kapacita lavice je 4–5 osob.

Nohy pivní lavice jsou vyrobeny z poctivého ocelového Jekla. Lavice má tloušťku 30 mm. V hobby marketech se můžete setkat s tloušťkou 25–27 mm.

Použitý ocelový profil tvaru "L" i tloušťka dřeva zajišťují dlouhou životnost našich lavic.

Pivní sety - výroba

Na požádání umíme dodat lavice i v jiné délce nebo šířce. Také jsme schopni zpracovat lavice i v jiném barevném provedení (nebo i potlač). Nohy mohou mít povrchovou úpravu pozinkováním nebo barvou (obvykle zelená nebo černá). Taky umíme pivní lavice s opěradlem. Zakázková výroba pivních setů.

Výrobek není určen k vystavování vlhku a dešti. Vlivem deště a teplotních rozdílů může dojít ke změně vlastností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pivní sety
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 13 kg
Délka: 220 cm
Šírka lavice: 25 cm
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 30.7.2020
Lavice vypadají opravdu dobře, jsou pevné, bytelné a pořádně těžké, ne jako ty ze supermarketů.
5
T Avatar autora | 15.6.2020
Mile mne překvapila povrchová úprava lavice, nemusím na to kupovat barvu, ani štětec více. Jinde mi lavice beze stolu nechtěli prodat, není obchod jako obchod chtěl bych dodat. Až budu další lavice chtít, vím už kam se mám obrátit.