Noha stolu XL

650 Kč 537 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)
Můžeme doručit do:
8.6.2023

Samostatná rozkládací noha na rozkládací pivní stůl. Tuto nohu je možné použít i samostatně na výrobu rozkládacích stolů. Noha je určená na stoly o větší šířce 60, 70, 80 cm. Noha je oblíbená i u stánkaře nakolik si s ní mohou vytvořit vlastní rozměry prodejních stolů. Pro fixaci nohy je nutné dokoupit uzávěr.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náhradní noha na pivní stůl (určená pro stůl šířky 80 cm). Tato noha je určena na výměnu za starý poškozený nebo ztracený díl. Tuto nohu stolu lze použít i samostatně. Samostatná noha na rozkládací stůl je oblíbená i u stánkařů/prodejců. Tuto nohu je možné použít i na výrobu vlastních rozkládacích stolů.

Pokud požadujete větší množství napište nám rádi vám nabídneme kovové podnože se slevou.

Noha stolu je vyrobena z ocelového jekla. Její nosnou část tvoří jekl o rozměru 30 x 30 x 3 mm. Je to mimořádně masivní konstrukce což zajišťuje její dlouhou životnost.

Noha stola XL - pro pivní set

Parametry:

  • Materiál: Nosní ocelový profil "jekl" 30 x 30 x 3 mm
  • Výška - cca 74,5 cm
  • Šířka - 64-66 cm
  • Barva - zelená


Noha se dodává jako samostatný náhradní díl. Uzávěr nohy není součástí balení. Uzávěr na nohu pivního setu je možné koupit samostatně. V naší nabídce naleznete i samostatnou nohu na pivní lavici. Výrobek není určen k vystavování vlhku a dešti. Vlivem deště a teplotních rozdílů může dojít ke změně vlastností.

Poznámka: při výměně na pivním setu od jiného výrobce třeba zkontrolovat rozteč otvorů.

Detail nohy skládaní pivního setu

noha-pivni-set

Doplňkové parametry

Kategorie: Nohy stolu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: