Zboží zdarma pro influencerov

Zboží zdarma pro influencerov


Líbí se vám některé naše produkty a nejraději byste je měli zdarma. Připravili jsme speciální program pro kutilov - influencerov. Tato akce je určena pro všechny co jsou manuálně zručný a umí pracovat s internetovým obsahem. Jste "DIY friendly" toto je akce pro vás.

Vyberte si u nás kovové nohy na stoly a lavice. Vymyslete si vlastní design zahradního nábytku. Vyrobte si vlastní hezké stoly a lavice. Pošlete nám fotky a sdílejte obsah na internetu. Je to jednoduché

Co nabízíme


Nohy na jeden pivní set zdarma včetně kovových zámků. Od nás dostane kovové nohy a my od vás budete chtít výstup na internet. Zde si můžete prohlédnout pro inspiraci kovové nohy na stoly a lavice.

Koho hledáme


Každý nám může napsat. A my si vybereme zda budeme s vámi spolupracovat. Budeme potřebovat od vás vědět jen v jaké formě a kde jste schopen umístit odkaz na naše produkty. Uvítáme sociální sítě, foto, video výstup. Pokud nám napíšete rádi si podíváme co víte nabídnout. A pak si spolupráci odsouhlasíme nebo ji zamítneme.

Náš ideální kandidát


Má odběratele na sociálních sítích a je aktivní na internetu. Tvoří foto nebo video obsah.

  • Instagram, Facebook, jiné
  • Bloguje
  • Vlog (tvoří vlastní videa pro youtube)
  • Zabývá se tématem DIY (tvoří vlastní hobby návody)


Na následující mail info@pivniset.cz nám napište v jaké formě víte dát výstup toho co vytvoříte.

My si vybereme nabídky, které nás osloví. Nemusíte mít desítky ani stovky tisíc fanoušků/odběratelů. Pro nás je ideální kandidát ten který umí pracovat s obsahem na internetu a pravidelně jej tvoří a zároveň mu téma DIY (hobby) není cizí.

Chceme jen pár pěkných fotek nebo jednoduché video, odkazy z vašich webů. Nejsou podmínkou všechny výstupy ale jen to co je vám blízké a snadno se vám s tým pracuje. Od nás získáte nohy na výrobu zahradního nábytku zdarma. Sobě vytvoříte pěkný nábytek do zahrady a nám poskytnete reklamu.

Nabídka platí do odvolání. Komu zboží dáme si vybereme sami.

PivniSet.cz - nabízí

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení