Zboží zdarma pro influencerov

Zboží zdarma pro influencerov


Líbí se vám některé naše produkty a nejraději byste je měli zdarma. Připravili jsme speciální program pro kutilov - influencerov. Tato akce je určena pro všechny co jsou manuálně zručný a umí pracovat s internetovým obsahem. Jste "DIY friendly" toto je akce pro vás.

Vyberte si u nás kovové nohy na stoly a lavice. Vymyslete si vlastní design zahradního nábytku. Vyrobte si vlastní hezké stoly a lavice. Pošlete nám fotky a sdílejte obsah na internetu. Je to jednoduché

Co nabízíme


Nohy na jeden pivní set zdarma včetně kovových zámků. Od nás dostane kovové nohy a my od vás budete chtít výstup na internet. Zde si můžete prohlédnout pro inspiraci kovové nohy na stoly a lavice.

Koho hledáme


Každý nám může napsat. A my si vybereme zda budeme s vámi spolupracovat. Budeme potřebovat od vás vědět jen v jaké formě a kde jste schopen umístit odkaz na naše produkty. Uvítáme sociální sítě, foto, video výstup. Pokud nám napíšete rádi si podíváme co víte nabídnout. A pak si spolupráci odsouhlasíme nebo ji zamítneme.

Náš ideální kandidát


Má odběratele na sociálních sítích a je aktivní na internetu. Tvoří foto nebo video obsah.

  • Instagram, Facebook, jiné
  • Bloguje
  • Vlog (tvoří vlastní videa pro youtube)
  • Zabývá se tématem DIY (tvoří vlastní hobby návody)


Na následující mail info@pivniset.cz nám napište v jaké formě víte dát výstup toho co vytvoříte.

My si vybereme nabídky, které nás osloví. Nemusíte mít desítky ani stovky tisíc fanoušků/odběratelů. Pro nás je ideální kandidát ten který umí pracovat s obsahem na internetu a pravidelně jej tvoří a zároveň mu téma DIY (hobby) není cizí.

Chceme jen pár pěkných fotek nebo jednoduché video, odkazy z vašich webů. Nejsou podmínkou všechny výstupy ale jen to co je vám blízké a snadno se vám s tým pracuje. Od nás získáte nohy na výrobu zahradního nábytku zdarma. Sobě vytvoříte pěkný nábytek do zahrady a nám poskytnete reklamu.

Nabídka platí do odvolání. Komu zboží dáme si vybereme sami.

PivniSet.cz - nabízí