Nůžkové párty stany

Párty stany - nůžkové stany

Pokud jste na cestě začít sezónu párty ve stylu, nůžkové párty stany by mohly být tím správným doplňkem pro vaši zahradní událost. Tyto praktické a stylové stany se stávají stále oblíbenějšími pro svoji univerzálnost a jednoduchou instalaci. V tomto článku se podíváme na jejich výhody, oblíbené rozměry a doporučené příslušenství, abyste mohli plně využít jejich potenciálu.

Výhody - nůžkové stany

1. Rychlá Instalace:

Nůžkové párty stany jsou známé svou jednoduchou instalací. S jejich inovativním systémem skládacího rámu se mohou postavit za pár minut bez potřeby dalších nástrojů. Konstrukce je tzn. nůžková a není nutné jakékoli spojování. Jen se rozloží stan se střechou a máte překrytí akce.

2. Univerzálnost:

Tyto stany jsou vhodné pro různé příležitosti, ať už se jedná o svatby, firemní akce, nebo soukromé oslavy na zahradě. Jejich univerzálnost umožňuje přizpůsobit je každému typu párty. Na výběr je množství rozměrů a barev. Stany lze k sobě přiložit a zastřešit i větší plochu.

3. Odolnost vůči počasí:

Nůžkové párty stany jsou vyrobeny z hliníku nebo oceli, přičemž rozdíl je vždy v tloušťce použitých materiálů. Čím silnější, tím kvalitnější.  

  • Střešní plachta - 100% nepromokavá plachta - Polyester potažený PVC o hmotnosti 450g/m²
  • 4ks jednotlivé boční plachty - 100% nepromokavé plachty - Polyester potažený PVC o hmotnosti 450g/m²

Oblíbené rozměry nůžkových párty stanů

nuzkove-stany

Příslušenství pro párty stany

Podlaha do stanu

V případě deště a vlhka budete mít sucho. Nebude se vám dělat bláto a ve stanu bude moc příjemně. Přesně pro tento účel je dobrá mobilní skládací podlaha.

Závaží a kolíky pro ukotvení stanu

Lze vybírat z ocelového závaží nebo pyltů na písek. Kolíky ruzných velikostí do noh nebo popruhy pro ukotvení 

Stoly, lavice, pivní sety

Stany lze doplnit o množství druhů sezení. Oblíbené jsou plastové stoly, židle a lavice. Ale také klasické pivní sety.

plastove-zidle

U nás naleznete vše pro vaši zahradní párty!