Pivní stůl 220 x 50 cm

stul220x50cm

Nové

Samostatní pivní stůl (skládací stůl) k pivnímu setu. Prodáváme rovněž samostatní stoly, jakož i samostatné pivní lavice. Stůl je standardně v délce 220 cm a šírce 50 cm. Na požádání při více kusech je možné dodat stoly také v jiné délce nebo v jiné šířce. Pivní sety se nazývají i zahradní sezení, pivní soupravy a podobně.

Více informací

Potřebujete poradit nebo objednat?
Volejte 601 500 349

1 850 Kč

Více informací


Samostatní pivní stůl (skládací stůl) k pivnímu setu. Prodáváme rovněž samostatní stoly, jakož i samostatné pivní lavice. Stůl je standardně v délce 220 cm a šírce 50 cm. Na požádání při více kusech je možné dodat stoly také v jiné délce nebo v jiné šířce. Pivní sety se nazývají i zahradní sezení, pivní soupravy a podobně. V naši nabídce máme i kompletní pivní sety.

  • Délka stolu:220 cm
  • Šířka stolu: 50 cm
  • Výška lavice: 46 cm
  • Kování jekl:30 mm x 30 mm x 3 mm
  • Váha stolu: 20 kg

Pivní stůl k pivnímu setu. Standardně prodáváme samostatní stoly o délce 220 ​​cm a šířce 50 cm.

Nohy pivního stolu jsou vyrobeny z poctivého ocelového Jakla. Stůl má tloušťku 25 mm. Pivní lavice deláme o tlouštce až 30 mm.

Použitý ocelový profil tvaru "L" i tloušťka dřeva zajišťují dlouhou životnost našich stolu.

 

Na požádání umíme dodat pivní stoly (skládací stoly' i v jiné délce nebo šířce. Také jsme schopni zpracovat stoly i v jiném barevném provedení (nebo i potlač). Nohy mohou mít povrchovou úpravu pozinkováním nebo barvou (obvykle zelená nebo černá). Také máme v nabídce i kompletní pivní sety.

6 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: