Pivní set 220 x 50 cm - bezbarvý PROFI

3 670 Kč 3 033,06 Kč bez DPH
Ve výrobě

Pivní set 220 x 50 x 25 cm - PROFI

Pivní set (pivní souprava) v profesionálním provedení. Hlavní rozdíl mezi naším pivním setem a tím v hobby marketu je v použitých materiálech. Nohy stolu a lavice jsou vyrobeny z poctivého ocelového Jakla tvaru „L“. Na lavice používáme silnější desky, a to o tloušťce 30 mm. Záruka 4 roky na kovové části. Pokud se u tohoto produktu kovový díl ohne nebo zlomí výměna kus za kus. Tyto nohy opravdu vydrží. 

Barva dřeva - bezbarvý lak

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pivní set 220 x 50 x 25 cm - PROFI

Pivní set (pivní souprava) v profesionálním provedení. Hlavní rozdíl mezi naším pivním setem a tím v hobby marketu je v použitých materiálech. U tohoto produktu jsou nohy stolu a lavice vyrobeny z poctivého ocelového profilu tvaru „L“. Na desku lavice používáme silnější desky, a to o tloušťce 30 mm. U nás najdete PROFI pivní sety a také STANDARD pivní sety. Máme dvě cenové kategorie. Zjisti rozdíl. Více informací k ceně dopravy ZDE.

  • Barva dřeva - bezbarvý lak
  • Na tento produkt garance 4 roky na kovové části

U tohoto produktu garantujeme výměnu všech kovových částí systémem kus za kus po dobu 4 let. Nohy stolů a lavic opravdu vydrží. Naše pivní sety byly dlouhodobě testovány při pronájmech. Zjisti více.

  • Délka stolu a lavice: 220 cm
  • Šířka stolu: 50 cm
  • Výška stolu: 76 cm
  • Výška lavice: 46 cm
  • Tloušťka: lavice 30 mm, stolů 25 mm
  • Kování jekl: 30 mm x 30 mm x 3 mm
  • Váha setu: 46 kg (z toho stůl 20 kg, 2× 13 kg lavice)

Pivní set (pivní souprava/pivní sezení)

Obsahuje 1× stůl a 2× lavici. Deska stolu a lavice je vyrobena ze smrkového dřeva. Nohy stolu a lavice jsou vyrobeny z ocelového profilu tvaru "L".

Tloušťka lavice až 30 mm - Váha pivního setu 46 kg - porovnejte si to s konkurencí.


Pivní sety najdou své využití všude tam, kde je třeba usadit větší množství osob. Kapacita pivního setu o délce 220 ​​cm je 8–10 osob. Tím pádem na 10 pivních setu pohodlně usadíte 80 osob.

pivni-set-konstrukce-detail-3


Výhodou pivních setů je: snadná skladovatelnost, snadná přeprava, rychlá montáž a dlouhá životnost. Pivní sety (rozkládací pivní set) jsou známé i pod pojmem zahradní sezení.

noha-pivni-set

Pivní sety - výroba

V případě větší objednávky umíme dodat pivní sety i v jiné délce, případně v jiné šířce stolu a lavice. Jiné možné délky jsou například: 180 cm, 200 cm. Stoly je možné dodat například o šířce 50, 60, 70, 80 cm. Také je možné dodat i lavice s opěradlem. V případě potřeby umíme na stoly natisknout logo pivovaru. Barvu laku je také možné upravit podle požadavků.

Výrobek není určen k vystavování vlhku a dešti. Vlivem deště a teplotních rozdílů může dojít ke změně vlastností.

Potřebujete-li poradit, zavolejte nám 601 500 349

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pivní sety
Záruka: 2 roky + 2 roky prodloužená záruka na kovové díly
Hmotnost: 46 kg
Délka: 220 cm
Šírka lavice: 25 cm
Šírka stolu: 50 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: