Pivní set s opěradlem

CA-PS0002

Nové

Rozkládací zahradní souprava na sezení (tzv. pivní souprava/pivní sezení). Zahradní soupravu k sezení tvoří 1× stůl a 2× lavice s opěradlem. Nohy lavice i stolu a také opěradlo lavice jsou sklopné. Právě díky tomu je možné tuto pivní soupravu jednoduše skladovat. Pivní set (rozkladací pivní set) obsahuje 1× pivní stůl a 2× skládací lavici s opěradlem.

Více informací

Potřebujete poradit nebo objednat?
Volejte 601 500 349

Více informací

Pivní set s opěradlemRozkládací zahradní souprava (pivní set) na sezení. Zahradní soupravu k sezení tvoří 1× pivní stůl a 2× skládací lavice s opěradlem. Nohy lavice i stolu a také opěradlo lavice jsou sklopné. Právě díky tomu je možné tuto pivní soupravu jednoduše skladovat.

Desky stolu a lavice pivního sezení jsou vyrobeny ze smrkového dřeva o tloušťce 3 cm. Nohy stolu a lavice jsou vyrobeny z ocelového jakla.

 VÝHODY: komfortní sezení, rychlá montáž, snadné skladování, možnost stohovat při skladování.

Pivní sety (pivní souprava) obsahuje 1× stůl a 2× lavici s opěradlem. Desky stolu a lavice pivního sezení jsou vyrobeny ze smrkového dřeva o tloušťce 3 cm. Nohy stolu a lavice jsou vyrobeny z ocelového jakla. Tato pivní souprava vyniká svou robustností. Lavice s opěradlem vám dopřeje mnohem pohodlnější sezení. Pokud zajišťujete pronájem mobiliáře, může být vyšší váha a delší čas na montáž oproti běžné pivní soupravě nevýhodou.

Parametry:

  • Délka stolu a lavice: 220 cm
  • Hloubka stolu: 50 cm (na zeleném může být až do rozměru 80 cm)
  • Hloubka lavice: 25 cm
  • Výška stolu: 76 cm
  • Výška lavice: 46 cm
  • Tloušťka stolu: 30 mm
  • Tloušťka lavice: 25 mm
  • POZOR: lavice se delá s kovánim jak na fotografií z bezbarvým lakem

V případě větší objednávky jsme schopni dodat pivní sety i v jiné než standardní délce (kontaktujte nás s požadavkem). Jiné možné délky jsou: 180 cm a 200 cm. Umíme také dodat pivní stoly i v jiné šířce i pivní lavice bez opěradla. Cena po dohodě.

15 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: