Noha stola XL

noha-stolu-xl

Nové

Samostatná rozkládací noha na rozkládací pivní stůl. Tuto nohu je možné použít i samostatně na výrobu rozkládacích stolů. Noha je určená na stoly o větší šířce 60, 70, 80 cm. Noha je oblíbená i u stánkaře nakolik si s ní mohou vytvořit vlastní rozměry prodejních stolů. Pro fixaci nohy je nutné dokoupit uzávěr.

Více informací

91 ks

Potřebujete poradit nebo objednat?
Volejte 601 500 349

322 Kč

Více informací

Náhradní noha na pivní stůl (určená pro stůl šířky 80 cm). Tato noha je určena na výměnu za starý poškozený nebo ztracený díl. Tuto nohu stolu lze použít i samostatně. Samostatná noha na rozkládací stůl je oblíbená i u stánkařu/prodejců. Tuto nohu je možné použít i na výrobu vlastních rozkládacích stolů.

Noha stolu je vyrobena z ocelového jakla. Její nosnou část tvoří jekl o rozměru 30 x 30 x 3 mm. Je mimořádně masivní konstrukce což zajišťuje její dlouhou životnost.

Parametry:

  • Výška - cca 74,5 cm
  • Šířka - 64-66 cm
  • Barva - zelená


Noha se dodává jako samostatný náhradní díl. Uzávěr nohy není součástí balení. Uzávěr na nohu pivního setu je možné koupit samostatně. V naší nabídce naleznete i samostatnou nohu na pivní lavici. Výrobek není určen k vystavování vlhku a dešti. Vlivem deště a teplotních rozdílů může dost ke změně vlastností.

* Při výměně na pivním setu od jiného výrobce třeba zkontrolovat rozpon otvorů.

14 Ostatní výrobky ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: