Pivní lavice 220 cm poškozena

lavica-poskodena

Nové

Poškozená lavice manipulací v sklade. Fotografie poškození v galerii produktu. Samostatná lavice (skládací lavice) k pivnímu setu. Prodáváme rovněž samostatné lavice, jakož i samostatné pivní stoly. Délka lavice 220 cm.

Barva - hnedé mořidlo (odstín "kaifer")

Více informací

3 ks

Upozornění: poslední kus skladem!

Potřebujete poradit nebo objednat?
Volejte 601 500 349

921 Kč

-15.5%

1 090 Kč

Více informací

Poškozená lavice manipulací v sklade. Fotografie poškození v galerii produktu. Samostatná lavice (skladací lavice) k pivnímu setu (pivní sezení). Prodáváme rovněž samostatné lavice, jakož i samostatné pivní stoly. Lavice je standardně v délce 220 cm. Na požádání při více kusech je možné dodat lavici také v jiné délce nebo v jiné šířce. Pivní sety se nazývají i zahradní sezení, pivní soupravy a podobně. V naši nabídce máme i pivní lavice s opěradlem.

  • Délka lavice:220 cm
  • Šířka lavice: 25 cm
  • Výška lavice: 46 cm
  • Kování jekl:30 mm x 30 mm x 3 mm
  • Váha lavice: 13 kg

Barva - hnedé mořidlo (odstín "kaifer")

Pivní lavice k pivnímu setu. Standardně prodáváme samostatné lavice o délce 220 ​​cm a šířce 25 cm. Kapacita lavice je 4–5 osob.

Nohy pivní lavice jsou vyrobeny z poctivého ocelového Jakla. Lavice má tloušťku 30 mm. V hobby marketech se můžete setkat s tloušťkou 25–27 mm.

Použitý ocelový profil tvaru "L" i tloušťka dřeva zajišťují dlouhou životnost našich lavic.

 

Na požádání umíme dodat lavice i v jiné délce nebo šířce. Také jsme schopni zpracovat lavice i v jiném barevném provedení (nebo i potlač). Nohy mohou mít povrchovou úpravu pozinkováním nebo barvou (obvykle zelená nebo černá). Taky umíme pivní lavice s opěradlem.

Pivní lavice Pivní lavice detail konstrukce Pivní lavice

14 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: